Výstavba projektu
Chcete postaviť hrubú stavbu, holodom alebo projekt na kľúč? Žiaden problém! Radi pre vás postavíme dom od základov až do vami zvoleného stavu. Nebojte sa za nami prísť aj s tými najodvážnejšími nápadmi.

Realizácia inžinierskych sietí
Chcete postaviť dom? Bez inžinierských sietí sa nikam nepohnete. Naši odborníci vám pomôžu s plánovaním a realizáciou všetkých potrebných sietí, aby vaša stavba mohla fungovať spoľahlivo a efektívne.

Obklady a dlažby
Na detailoch záleží. Vďaka našim skúsenostiam s pokladaním kamenných a keramických obkladov a dlažieb dokážeme vášmu interiéru či exteriéru dodať štýl.

Rekonštrukcie
Chcel by váš projekt vynoviť? Výborne, sme tu pre vás. Špecializujeme sa na rekonštrukcie bytov, domov a komerčných budov, samozrejme s dôrazom na kvalitu a detaily.

Výkopové, búracie a zemné práce
Sme tu pre vás aj v prípade, že potrebujete niekoho, kto vám zastreší výkopové a búracie práce či terénne úpravy. Pozemok je pred výstavbou dôkladne pripraviť, nechajte to na profesionálov.

Spevnené plochy
Zámková dlažba, cestné a záhradné obrubníky a ďalšie spevnené plochy budú dôležitou súčasťou vášho exteriéru. Vďaka nim naberie funkčnosť pozemku nový význam. Ponúkame kvalitné riešenia, ktoré odolajú náročným podmienkam a zároveň váš exteriér skrášlia.

Zakladanie stavieb
Základy sú pilierom každej stavby. Naši odborníci sa postarajú o zhotovenie základových pásov, základovej dosky, základov pod oporné múry a ploty s dôrazom na pevnosť a stabilitu.

Armovacie práce
Kvalita armovacích prác je pre stabilitu a odolnosť stavby kľúčová. Postaráme sa o to, aby boli armovacie práce na vašom projekte vykonané kvalitne a presne. Len vďaka tomu si budete môcť užívať váš nový domov ešte desiatky rokov.

Ďalšie služby:

Sťahovanie, Vypratávanie